Selfie Project

Projekt w realizacji (2015-2016 + 2018).
Postanowiłem sprawdzić jaki dystans względem postrzegania siebie mają obecnie ludzie oraz zarejestrować zmianę w idei i estetyce autoportretu fotograficznego.

Pierwszy etap to realizacja serii autoportretów przetworzonych przez nowoczesne aplikacje komunikacyjne zrealizowany został w latach 2015-2016. Do stworzenia każdej pracy w realizowanym zestawie potrzebne są 72 niezależne fotografie składane później w jedną dużą fotokompozycję.

Realizacja etapu drugiego wymagać będzie udziału osób trzecich i zostanie wykonana w roku 2018. Dzięki ogłoszeniom w mediach społecznościowych mam nadzieję w krótkim czasie otrzymać odpowiednią ilość zdjęć, by zmontować kolejną pracę a byc może nawet dwie od razu – wraz z etapem trzecim…

Trzeci etap kierowany będzie do internautek w dowolnym wieku i wymagać będzie od nich odrobinkę odwagi lub szaleństwa. Będzie miał on na celu zebrać sexy-selfie od 72 kobiet / dziewczyn, które zechcą przesłać do projektu swoje zdjęcie do zmontowania trzeciej, ostatniej pracy w cyklu.

 

Trwa nabór zdjęć

1 grudnia 2018 roku wystartował drugi i trzeci etap projektu.